İTHALAT

KAAN GIDA , geliştirilen yeni iş modelleri ve esnek organizasyon yapısı ile farklı dış pazarlarda, farklı kültürlerde ve risk ortamlarında satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

KAAN GIDA şirketlerine ve diğer ürün, servis sağlayıcısı şirketlere Ortadoğu, Afrika, Orta Asya pazarlarında iş geliştirme, satış ve pazarlama hizmeti vermektedir. Bu hizmet dış yatırım, özellikli ihracatlar, ürün ithalatları, dağıtım kanalları oluşturulması ve danışmanlık hizmetleri şeklindedir.

Kaan Gıda, faaliyette bulunduğu ülke piyasaları dışında merkezi satın alma yolu ile mal ve hizmet tedarik eden Uluslararası Yardım Kuruluşları ve global firmaların da tedarikçisi konumundadır.

Satış ve Pazarlama İş Biriminin hizmet verdiği başlıca sektörler:

Otomotiv

Dayanıklı Tüketim

Gıda

Hammade , yarı mamül ve hurda Sanayi

Komşu ülkeler başta olmak üzere dünyada üretimi olan pek çok ülkeden, oto yedek parça , hurda metal ,kullanılmış makina , gıda maddeleri ,küçük ev eşyaları,, vb. malzemeler temin edilmiştir. Ürünlerimiz depolarımızda “Güvenli Tedarik Zinciri” kural ve yönetmeliklerine uygun olarak ambalajlanıp, paketlenmektedir.

Lojistik Operasyonumuz: Lojistik operasyonumuz da İstanbul – Mersin – İzmir Limanlarına en hızlı hatlarla servis verilmektedir.

Yurt Dışı Çalıştığımız Pazarlar *Çin *Gürcistan *İran *Kore *Ukrayna *Rusya *Tayvan * Hindistan * Hong Kong * Mısır

iTHAL ÜRÜN İHTİYAÇLARINIZ İÇİN LÜTFEN BİZE BİLGİ VERİNİZ .