İHRACAT

KAAN GIDA , geliştirilen yeni iş modelleri ve esnek organizasyon yapısı ile farklı dış pazarlarda, farklı kültürlerde ve risk ortamlarında satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

KAAN GIDA şirketlerine ve diğer ürün, servis sağlayıcısı şirketlere Ortadoğu, Afrika, Orta Asya pazarlarında iş geliştirme, satış ve pazarlama hizmeti vermektedir. Bu hizmet dış yatırım, özellikli ihracatlar, ürün ithalatları, dağıtım kanalları oluşturulması ve danışmanlık hizmetleri şeklindedir.

Kaan Gıda, faaliyette bulunduğu ülke piyasaları dışında merkezi satın alma yolu ile mal ve hizmet tedarik eden Uluslararası Yardım Kuruluşları ve global firmaların da tedarikçisi konumundadır.

Satış ve Pazarlama İş Biriminin hizmet verdiği başlıca sektörler: • Otomotiv • Dayanıklı Tüketim • Gıda • Hammade , yarı mamül ve hurda Sanayi Komşu ülkeler başta olmak üzere dünyada ihtiyaç olan pek çok ülkede, oto yedek parça , hurda metal ,kullanılmış makina ,gıda maddeleri ,küçük ev eşyaları, hijyen kitleri, bebek bezleri, hijyenik petler, yataklar, okul çantaları, kırtasiye malzemeleri, kışlık kıyafetler, botlar, vb. malzemeler temin edilmiştir. Ürünlerimiz: Çok geniş bir ürün çeşitliliği mevcuttur: sabun, şampuan, hijyenik pet, ıslak mendil, diş macunu, diş fırçası, iç çamaşırı, havlu, saç tarağı, tırnak makası, fener, vb… Ayrıca kışlık ceket, bot, yöresel kıyafetler ve yataklar da ürün yelpazemizde mevcuttur. Yurt dışına Pazarladığımız Ürünlerimizin çoğu Türkiye’de Türk Standartlarına göre üretilmektedir..

ÜRÜNLERİNİZİN İHRACATI VE PAZARLAMASI İÇİN LÜTFEN BİLGİ VERİNİZ